Google Dostu Hazır Tema

google dostu hazir tema

Müşterinin bütçesine uygun ve aklındakini daha iyi yansıtmak için Google dostu hazır tema uygulamasına geçiş yaptık. Temel amacımız; müşteri ile iletişimin daha sağlıklı olması, hazır beğeneceği temayı kişiye özel duruma getirme, ve fiyat bakımından oldukça cazip olmasıdır. Hazır site paketlerimiz bölümünden bir paket beğendikten sonra başlayan bu süreç kişiye özel olarak tasarlanması ile devam etmektedir.

Siz sadece paket ve tema beğeniyorsunuz ek olarak beğendiğiniz, istediğiniz özellikleri belirleyip sipariş aşamasında bize iletiyorsunuz. Bu süreçten sonra; hızlı bir şekilde reaksiyon alarak temayı özel duruma getiriyor, Google botlarına iletilecek kod yapısını oluşturuyor, temanın dönüşüme etki edecek durumları da şekillendiriyoruz. Bir temadan fazlasını müşteriye iletiyor, paket seçimine göre danışmanlık, tasarım, kurumsal kimlik, Google ads ve sosyal medya reklamları ile destek sağlıyoruz.

Tüm paketlerimiz ayrıca taksitli olup sizi bütçe olarak yormayacak düzeydedir. Kalite güvenliği tescillenmiş e-ticaret altyapısına sahip hib yazılım A’dan Z’ye destek ve müşteri memnuniyeti sağlıyor. Yüzlerce kurumsal bünyeye hazır paket kişiye özel tema sloganıyla çalışmalar gerçekleştirdik.

Hazır Tema Süreci

Hib yazılım olarak; farklı tasarıma sahip hazır temalarımız ve paketlerimiz bulunuyor. Müşterimizin seçeceği bir tema ya da paket mühendislerimiz tarafından Google dostu duruma getiriliyor. Bu da şöyle oluyor:

  • Kod yapısında değişiklik yaparak temayı özel tasarım olarak Google yansıtıyoruz
  • Kod yapısında değişiklik yaparken SEO uyumlu olmasına özen gösteriyoruz.
  • Javascript gibi temel fonksiyonları da oldukça sıklaştırarak hızlı bir site deneyimi yaşatıyoruz.

Bu süreçten sonra müşterinin kuracağı site için hayallerini dinliyoruz. Örn; e-ticaret sitesi kurulacaksa ve buna göre bir tema beğenmişse; ürün yerleştirme tasarımları, sayfa, kategori ve blog tasarımlarını çeşitlendiriyoruz.

Tema kurulumundan sonra müşteri ek bir hizmet talep ederek sosyal medya çalışmaları, ERP-CRM gibi özel yazılım, reklam çalışmaları gibi süreçlerden de destek alabilir.

Google Dostu Hazır Tema Siparişi

Paketleri oluştururken ilk amacımız ‘her bütçeye uygun olması’ olarak belirlendi. Lakin bu durumda SEO, Google uyumluluk ve ışık hızında açılan sitelerden olmasına da özen gösterdik. Farklı türlerde 3 adet hazır paket uygulamasına geçtik. Bu kapsamda en düşük tutarlı paketi seçecek müşterilerimize; web sitenin başlangıç seviyesini oluşturan temel unsurları kuruyor ve teslimini 7 iş gününde sağlıyoruz.

Orta pakette ise; web sitesi hayalini biraz daha ileriye taşıyanlar için hizmet sağlıyoruz. Müşteriye bir web site açmaktan ileriye gidiyor müşteri web sitesinde özel dokunuşlar, SEO alanında iyileştirmeler gibi marka olacak çalışmalara imza atıyoruz.

Lüks paket olarak tanımladığımız son paket ise; web site hayalini en üst seviyede yaşamak isteyenler için hazırlandı. SEO uyumundan arama motorları kaydına kadar birçok detaylı web sitenize işliyoruz. İster e-ticaret ister kurumsal isterse de bireysel olsun adeta ‘hayalinizdeki site’ olması için çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun paketler sadece tema seçimi ile kalmıyor. Aynı zamanda sitenizi, isminizi marka duruma getirecek ek hizmetleri de uygun fiyatlı tuttuk. Ek hizmet kapsamında ise; marka kimliğinizi en üst seviyeye ulaştıracak kurumsal kimlik inşası, grafik tasarım çalışmaları, sosyal medya kurulumu-post paylaşımları, e-ticaret danışmanlığı ya da özel yazılım bulunuyor. Bu hizmetler sayesinde; hiçbir yardımcı ya da IT çalışanına gerek duymadan tüm çalışmaları hib yazılım ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Hizmet ve Destek Süreci

Hazır paket seçeneğinden sonra müşteri özel bir kodlama, tasarım, reklam, logo gibi tasarım süreci isterse bunu ek bir hizmet olarak değerlendiriyoruz. Mühendislerden, tecrübeli SEO ekibi ve ödüllü tasarımcı kadromuz sayesinde avantajlı hizmet süreci sizi kalite ile tanıştırıyor.

Ek hizmet sürecinde neler yer alıyor:

Bunların yanında özel bir yazılım süreci isterseniz ERP-CRM gibi kapsamlı çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Endüstri beyinlerinden alacağınız mükemmel bir yazılım hizmetimiz yer alıyor. Sadece yazılım, tasarım ya da ek hizmet olarak bakmayın web sitenizin marka kimliğini oluşturacak adımları beraber ve sağlam olarak atıyoruz.

Ek hizmet sürecimizin yanında belirli bir süre sonra destek hizmeti de alabilirsiniz. Bu kapsamda bize soracaklarınız, aklınızda kalan, e-ticaret ya da kurumsal anlamda sitenizi arama motorlarında ön plana getirecek soruları iletebilirsiniz. Güvenlik önlemleri alarak oluşturduğumuz web sitenizi ek güvenlik önlemleri alarak haftalık tarama da yapabiliriz.

Bugün hib yazılım ile başlayacağınız Google dostu hazır tema serüveni sayesinde ışık hızında web site, kurumsal görünüm, sınırsız özellikler, responsive tasarım gibi avantajlara sahip olma şansınız bulunuyor.

Yorum Yap

Archives

Categories

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?