Hazır Paket Kişiye Özel Tema

hazir paket kisiye ozel tema

Sloganımız oldukça net “hazır paket kişiye özel tema” Bünyemizden alacağınız hazır paket seçeneği ile kendinize ait temanız olsun. Bir web sitenin adeta ön yüzü olarak gösterilen tema kurum ya da markanın itibarını gösteriyor. 2009 yılında mühendisler tarafından başlanan bu serüven Türkiye’nin en büyük cirolu markalarına kadar uzanmakta.

Hazır tema anlayışı Google gözünde olumlu bir etki yaratmadığını yüzlerce web site ile test ederek deneyimledik. Kişiye ya da markaya özel hazırlanan temaların Google nezdinde siteyi daha ileriye taşıdığı, ön planda tuttuğunu test ederek anladık. Bu kapsamda biz de; hazır temalardan ziyade kişiye özel temalar geliştirmeye başladık. Bu serüven ise şöyle;

 1. Müşteri hazır paketlerden bir tanesini seçiyor.
 2. Seçtiği paketi işleme alıyor 7 iş gününde teslimini sağlıyoruz.
 3. Müşterinin düşündüğü, hayal ettiği temadaki tüm geliştirmeleri sağlıyoruz.
 4. Kod yapısında optimizasyon yaparak kişiye özel olduğunu Google botlarına yansıtıyoruz.
 5. Kolay index alma, ve sıralamada hızlı artış için SEO uyumlu kodlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
 6. Güvenlik ve hız artırma çalışmaları yaparak teslimini sağlıyoruz.

Müşteriye tam kapsamlı e-ticaret ya da kurumsal bir site inşa edip teslim ediyoruz. Hazır paket anlayışımız ise; müşteri ile daha sağlıklı iletişim kurmak, hayalindeki web siteyi somut olarak daha iyi anlamak ve fiyat olarak da uygun tutarak müşteri kitlemizi artırmak istedik.

Müşterinin bütçesini zorlamayarak ayrıca taksit seçeneğini de ödeme kısmına entegre ettik.

Hazır Paket İle Google Dostu Entegresi

Hazır paketler ile Google yükseltme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Hazır temaların yararlı olmadığını olumsuz sonuçlar doğurduğunu ifade ettik. Biz hazır tema entegre etmiyoruz. Hazır paket seçeneği sunarak müşterinin hangi yönde ilerleyeceğini anlıyor ve marka / kişi kapsamında özel tema geliştiriyoruz. Tasarım sürecinden kodlanmasına kadar her şey müşteriye ait oluyor. 

Bunun avantajı ise oldukça büyük: SEO bakımından sitenizi daha üst seviyeye taşıyacağı için hem reklam bütçenizi kısabilir hem de organik trafiğinizi de artırabilirsiniz. Hazır paketlerimiz de değişmeyen bazı avantajlar bulunuyor, hepsinde var olan avantajlar şöyle:

 • Responsive tasarım (mobil uyumlu tasarım zenginliği) 
 • Kişiye ya da markaya özel tema tasarımı
 • Sonradan değiştirilebilir entegre edilebilir sistem inşası
 • Güvenlik ve hız konusunda optimizasyon
 • Oldukça basit anlaşılır, kolay yönetilen panel

Bu maddelerin hepsi ortak bir amaç taşıdığı için paket ayrımı yapmadan hepsini entegre ettik. Lakin bazı özellikler ek hizmete ya da daha lüks pakete tabii olabilir. Backlink inşası, sosyal medya reklamcılığı, e-ticaret entegreleri özellikle CRM ya da büyük pazar yerlerine entegre gibi durumları örnek gösterebiliriz.

Özel Entegreler Kolay Panel

Tema seçiminden sonra başlanan süreçte müşteri bazen temada farklı değişiklikler isteyebiliyor. Ek hizmet alınarak yürütülen bu süreçte özel eklentiler kodlayarak, tema işlevini artıracak entegreleri sisteme / temaya işleyerek temanın daha fonksiyonel duruma getiriyoruz.

Müşterinin panel kullanırken hiçbir bilgisi olmadığını düşünüyor ve oldukça açık ve net bir panel kodluyoruz. Sınırsız renk çeşitliliği, sınırsız sayıda sayfa-kategori-etiket-blog oluşturma imkanı tanıyoruz. Dil ekleme, e-ticaret ile ilgili bir tema ise ürünlerin daha kolay yüklenmesi gibi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Oldukça kolay panel ile zorlanmadan, hiçbir vakit kaybetmeden sisteme alışacaksınız.

Entegre ve kolay panelin yanında web site ile bağlantılı ek hizmetler de sağlıyoruz. Bunlar;

Müşterinin bu yönde talepleri olursa endüstri beyinlerinden oluşan özel ekip ile destek sağlıyoruz. Hazır paket kişiye özel tema kampamız ile hiçbir kimseden yardım almadan web sitenizi yönetebilirsiniz. Kolay panel, kişiye özel tema ile kişinin ya da markanın istediği dışında bir eylem / entegre gerçekleşmiyor. 

Kişiye Özel Temada Hib Yazılım Tercihi

Markanız ya da firmanızın web sitesi Google üzerinde hazır olarak satılan temalardan olması oldukça basit gözükecektir. Hem markanın itibarını sarsabilir hem de güvenlik konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı temalarda gizli link yapıları bulunabiliyor. Bu durumda siteye giren insanlar bahis sitesi gibi yasaklı sitelere yönlendirme yaşayabiliyor. 

Tüm bu korkunç durumları yaşamamak adınıza ait bir tema, SEO uyumlu kodlama, ekstra güvenlik önlemleri ile markanızı geleceğe taşıyın.

Hib yazılım tercih eden markalar hem güvenlik konusunda endişe yaşamıyor hem bütçe dostu olduğunu biliyor hem de aklında web sitesi ile ilgili sorun kalmıyor. Farklı çalışma alanları ile de ilgilendiğimizden web site, reklamcılık, e-ticaret alanındaki tüm çalışmaları tek elden yürütüyoruz. 

Yorum Yap

Archives

Categories

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?