Profesyonel Web Tasarım ve Kodlama

Profesyonel Web Tasarım ve Kodlama

Hib Tasarım Ajansı olarak, müşterilerin rahat bir şekilde web sitenizde gezindiği SEO uyumlu web tasarım hizmeti sunuyoruz. Web yazılım ile beraber gelişen bu süreç; arama sayfalarında yükseliş ve kullanıcı deneyimi artıracak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 

Mükemmel bir tasarım ancak; SEO, UX ve erişebilir olması ile ortaya çıkar. Bunun için Hib Bilişim, farklı tasarım bakış açısına sahip. Değerli müşterilerimizden gelen fikir aşamasından sonra çalışmalar başlıyor. Web tasarım süreci ise şöyle gerçekleşiyor:

 1. Müşteri ile fikir alışverişi
 2. Tasarım sürecine başlanılması
 3. Referanslar örnek alınması
 4. Rakip analizi
 5. Müşteri deneyimi
 6. Temiz ve Google güncellemelerine uygun kodlama
 7. Web site entegresi ve test çalışmaları

Web tasarım, yazılım bir arada olduğu bir hizmet. Temiz tasarım ve SEO uyumlu olacak şekilde kodlayarak web sitenize entegre ediyoruz. Eğer daha önce bir siteniz bulunmuyorsa sıfırdan tasarım, kodlama ve tüm çalışmaları yaparak eşsiz bir site deneyimi yaşatıyoruz.

Tüm müşterilerimize sunduğumuz web tasarım hizmeti şöyle:

 • Şeffaf ve temiz tasarım
 • UX ve UI profesyonel birleşmesi
 • Kullanıcı ve arama motorları odaklı çalışma
 • Kullanıcının tıklamalarına göre iyileştirme çalışmaları
 • Hızlı açılan sayfalar
 • Tasarım süzgecinden sonra temiz kodlama
 • Baştan sona kadar SEO uyumu
 • Google yönergelerine uygunluk

Bir web sitenin en önemli tasarımı mobil uyumlu olup olmadığıdır. Mobil uyumlu olmayan siteler hem Google hem de kullanıcı gözünde olumsuz olarak nitelenecektir. 

Mühendisler tarafından geliştirilen CMS ile web tasarım entegrelerine kolay uyum. Sosyal medya üzerinden parmakla gösterilecek tasarımlar sergiliyoruz. Sosyal medya ziyaretçilerinin reklamlar aracılığı ile web sitesini ziyaret ettiğinde onları kazanacak tasarımsal bütünlük inşa ediyoruz. 

Kurumsal Web Tasarım

Sadakat inşa etmek isteyenler için tasarım odağımda kurumsal web tasarım yer alıyor. Firma, marka için teknik çözümlerin ön planda olduğu tasarım çeşididir. Kullanıcı deneyimlerini ön planda tuttuğumuz ve birinci sınıf işçilik ile teslim ediyoruz. 

 1. Özgün ve geleceğe adım atacak yeniliğe sahip
 2. Yazılım geliştirme ekibin ile birlikte çalışarak çözüm
 3. Kurumsal kimliğini öne çıkartacak; misyon, vizyon, hakkımızda, iletişim ve dönüş sayfaları oluşturma
 4. Keşif, tasarım ve test sürecinden sonra geri dönüşler için anket çalışması da yapıyoruz
 5. Kapsayıcı tasarım ile yerel / ulusal piyasada ön plana çıkma
 6. Web tasarım yaparken müşteri ile iletişimde olarak testlere uygunluk, gelişim gözleme.

Kurumsal web siteler diğer sitelere göre daha sade oluyor. Bu yüzden ziyaretçilerin de bir internet sitesini ziyaret ettiklerinde görmek istedikleri de oldukça net. Bu kapsamda SEO ile uyumlu ve sade tasarımlar üreterek marka imajını tazeliyoruz.

Bir firmanın imajı dijitalleşme yolunda web sitesi ile gösteriliyor. Bu kapsamda, kurumsal kimlik, marka saygınlığı ve geleceğe yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

SEO Uyumlu İnternet Site Tasarımı

Bir internet sitesinin tasarımı ve kodlanması hem kullanıcı deneyimi için hem de SEO için yapılır. Başarılı bir tasarım sürecinden sonra web siteniz arama motorları üzerinde daha fazla ön plana çıkacak. Bu sayede kitleniz büyürken yatırımcı ve ciro da artış gözlemleyeceksiniz. 

Tasarımsal sürecin SEO standartlarına uygun olması için arama motorunun nasıl çalıştığını bilmek önemli. Hem tasarım hem kodlama hem de SEO uzmanlarına sahip olan firmamız tam destek sağlıyor. Tüm süreci ince eleyip dokuyarak hatasız ve temiz bir web site inşa ediyoruz.

Hayalinizdeki tasarımları internet ortamına dökerek gerek farklı script ile sitenize inşa ediyoruz. WordPress ya da Laravel bizim için hiç önemli değil. Her koşulda yüzde yüz SEO uyumlu tasarım mottosuyla kreatif bir bakış açısı kazandırıyoruz.

SEO uyumlu web site tasarlarken dikkat ettiklerimiz;

 • E-ticaret, kurumsal ya da tek sayfa sitelerin kusursuz tasarımları
 • Mobil uyumluluğu
 • Site hızı
 • Sade görünüm; kalabalıktan uzak.
 • Başlık etiketinin varlığı
 • Fotoğraf boyutlarında idealik
 • Göz yormayan font seçimi
 • Entegre edilebilir özellikler
 • İnsanların aradığını bulabilecek Header, footer ve arama sayfası tasarımı.

Tasarım sürecinde tamamen Google algoritma çalışma mantığı düşünülüyor. Google sizin sitenizi daha iyi nasıl sever ve güncellemelerden tasarım olan etkilenmeden nasıl uzun süre devam edilir gibi sorular hesaplanarak tasarım süreci başlıyor. 

E-ticaret Web Tasarım

E-ticaret site sahipleri için özel olarak tasarım geliştiriyoruz. Öncelikle hiçbir tasarım bir başka tasarımda kullanılmıyor. Tüm tasarım süreci markanıza, firmanıza ait oluyor. Tasarım stoğu oluşturmuyor adınıza tasarım yapıyoruz. 

E-ticaret siteleri için ürün yelpazesinin geniş olduğu tasarım fikirleri oluşturuyoruz. Bir e-ticaret sitesinde istenilen ilk madde ziyaret eden müşterilerin dönüşüme katılması. Bunu daha tasarımsal olarak müşterinin hangi sayfadan ayrıldığını, nerelere baktığını optimize ediyor buna göre önlem alıyoruz. 

Bugün e-ticaret yarının geleceği haline geldi. Eşsiz, özgün ve rakipsiz tasarımlar artık moda. Hib Web Tasarım ile e-ticaret tasarımı yaptırmanızın avantajları;

 • Geri dönüşümü mutlaka yüksek hedef kitle elde edeceksiniz
 • Sadakat anlayışı müşterilerinizde oluşacak
 • Müşterilerin kolay, anlayabileceği bir tasarım
 • Hem bilgisayar hem de mobilden yüksek skor hızı
 • Minimalist bakış ile SEO uyumlu web tasarım süreci
 • Zaman, verim ve tasarım süzgecinden geçerek eşsiz bir siteye sahip olma
 • Potansiyel müşterileri harekete geçirirken yeni müşterilere de yelken açma imkanı
 • Ultra hızlı, gereksiz kodlardan sıyrılmış site deneyimi

Mutlu müşteri profili için web sitenizi ince eleyip sık dokuyarak tasarlıyoruz. İnsanların bir web sitesinde nereye tıkladığını, nerelerde vakit geçirdiğini anlıyor ve buna göre çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 

Neden 2022 Yılında Hib Web Tasarım?

Hib Web Tasarım Ajansı, bünyesinde SEO uzmanları, tasarımcı ve yazılımcı barındıran bir ekip ile bu süreci yönetiyor. Uygun fiyat, müşterinin istediği tasarım, algoritmaların kolay anlayacağı kodlama gibi özelliklerin yanında benzersizlik ön planda tutuluyor. 

2009 yılından bugüne kadar kuyumcu firmalarından dev iletişim firmalarına internet sitesi tasarımında öncülük ettik. 

Yüzlerce web sitesi, adı duyulmuş markalar ve kurumsal firmalara web tasarım hizmeti sağladık. Web sitesi tasarımı sektöre uygun, rakip analizi yapılmış ve SEO uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor. Tasarım süzgecinden geçmeden önce sektör ile uyumlu olması için renk, font gibi detaylar araştırılarak uygulanıyor. 

Farklı sektörlerde, markalarda ve ulusal / yerel pazarlarda yüzlerce web tasarım referansımız bulunuyor. Lakin her tasarım kendisine özel. Tüm sitelerdeki amaç; en iyi tasarımı oluşturarak temiz kodlama ile web siteye entegre etmek. 

Hib Bilişim firmasını tasarım hizmetinde öne çıkartan 4 madde şöyle:

 1. Mobil uyumluluk: Web sitenin mobil uyumlu tasarımı ile hem telefondan hem de bilgisayardan kullanıcıların rahat gezinmesine imkan sağlıyoruz. 
 2. Göz yormayan tasarım: Ana sayfadan başlayarak ödeme kısmına gelene kadar kusursuz bir tasarım inşa ediyoruz. Bu tasarımda göz yormayacak, kalabalıktan uzak, müşterinin istediği gibi bir tasarım gerçekleşiyor. 
 3. Hızlı web sitesi deneyimi: Web tasarım süzgecinden sonra temiz bir kodlama yapıyoruz. Bu sayede daha hızlı web site deneyimi yaşatarak kullanıcı kaybını minimum seviyeye çekiyoruz.
 4. Kullanıcı güvenirliği: Web tasarım ile birlikte kodlama da bize dahil oluyor. Temiz ve güvenilir bir kodlama seçerek olası saldırılara karşı arkada eksik bırakmıyoruz. 

Bugünün web sitelerini dün tasarladık. Yarının e-ticaret, kurumsal site ya da blog sitelerinin web tasarım ve kodlama sürecini bugünden başlatıyoruz. 

 

Hemen Teklif Alın!

Zaman kaybetmeden Teklif alabilirsiniz.

7/24 İletişime Hattı

Bizlerden 7/24 destek alabilirsiniz.

Archives

Categories

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.