Kolay Panel ile Geliştirilmiş Temanız Olsun

kolay panel

Hib yazılım ile ortaya çıkan hazır paket kişiye özel tema seçeneği sizi hem ekonomik olarak zorlamayacak hem de markanıza ait bir tasarımınız olmuş olacak. Google botların gözünde değerli bir site çalışması ortaya koymak için sadeliği ön planda tutuyoruz. 

Kod yapısında sadelik ilk amacımız. SEO bakımından mükemmel bir site oluşturmak ve temayı da buna göre kodlamak ilk hedefimiz. Müşteri bizimle iletişime geçtiğinde kendisine uygun bir paket seçilmesi tavsiye veriliyor. Bu süreçten sonra 7 iş gününde istediği temayı domain hosting de karşılayarak kuruyoruz. 

Güvenlik önlemleri, SEO iyileştirmeleri, kolay panel ile aklınıza hiçbir soru takılmadan web sitenizi yönetebilirsiniz. Tasarımsal bakımından oldukça zengin bir düşünce ve hayal dünyasına sahibiz. Bu bakımından; markanıza özel logo, banner, sosyal medya post çalışmaları gerçekleştirerek hib yazılım farkını gösteriyoruz. 

Bazı durumlar ek hizmete tabii oluyor. Paketler dışında gördükleriniz SEO, sosyal medya reklamcılığı ve asistanlığı, özel yazılım çözümleri, bilişim danışmanlığı, web site taşıma, e-ticaret danışmanlığı ek bir hizmet ile gerçekleşiyor. Müşterilerden aldığımız en büyük isteklerden bir tanesi içerik, yazı, makale alanında dönüş oluyor.

Eğer bir içerik ekibiniz bulunmuyorsa hib yazılımı tercih ederek semantik, SEO uyumlu, Google değerinde kalitesi olan ve konuların araştırılarak yazıldığı web site içeriklerini sizin için yazabiliriz. Alanında uzman olan içerik ekibimiz konuya dahil olup tam teşekküllü bir yazı ortaya koyup sitenize aktarılır.

Kolay Panel Tasarımı

Öncelikli olarak tüm paketlerimizde kolay bir tasarım bulunuyor. Bu tasarımı yapmaktaki amacımız müşterinin panelde zaman kaybetmesini engellemek. Burada harcayacağız değerli vaktinizi başka tarafa aktarabilirsiniz. Basit bir panel olarak da düşünmeyin. Arka planda tüm kod, SEO çalışmaları yapılıp teslimi sağlanıyor. 

Kısaca bir müşterinin panele girdiğinde o panelde yapacaklarının basit olduğunu düşünüp gerekli alanları aktif ettik. Bazı paketlerimiz de panel kullanımı ve panelde bulunanlar oldukça basit gelebilir. Lakin gelişmiş paketlerimizde müşterinin isteği üzerine bazı entegreler yapabiliyoruz. Örneğin pazar yerleri ile uyumlu bir e-ticaret sitesi teması hazırlayarak hem kendi sitesini yönetme imkanı hem de pazar yerlerindeki mağazalarını tek bir yerden yönetmesini aktif ediyoruz. Bu durumda panelin kullanımı daha aktif oluyor. 

Bazı müşterilerimiz SEO alanında yenilikler, schema entegresi, ürünü ya da yazıyı sosyal medyada paylaşırken özel entegreler isteyebiliyor. Bu kapsamda onlara mühendislerimiz tarafından gelişmiş bir panel tahsis ediyoruz.

Temalarınıza Özel Ek Hizmet Zenginliği

Hazır paket size özel tema kapsamında ek hizmetler ile temanızı, markanızı zenginleştirme şansınız bulunuyor. Ek hizmet içeriği ise şöyle:

  • Sosyal medya reklamcılığı
  • Google reklamcılığı
  • E-ticaret pazar yerleri ile entegre
  • E-ticaret danışmanlığı
  • Bilişim desteği ve özel yazılım hizmeti
  • Grafik tasarım hizmeti
  • Domain ve hosting konusunda optimizasyon
  • SEO
  • Kurumsal kimlik inşası

Ek hizmet talep ederek temanıza istediğiniz, hayal ettiğiniz tüm çalışmaları entegre edebilirsiniz. Kolay yönetilen panel ile vakit de kaybetmezsiniz. Tüm çalışmalarımızda kurumsallık esas alınırken çalışmalarımız ayrıca benzersizdir. Size özel hazırlanan tüm çalışmalar Google botlarına ‘özel’ olarak yansıtılmakta.

Ek hizmet kapsamında ayrıca destek sistemi de yer alıyor. Yüzlerce web sitesine hizmet sağladığımız için destek süremizi maalesef ‘sınırsız’ tutamıyoruz. Kadro ekibimizin kaliteli olması nedeniyle herkese ayrılan vaktin de darlığını çekiyoruz. Bu yüzden sormak istediklerinizi, temada görmek ve ek hizmet entegreleri yapmak istiyorsanız ek destek süreci almalısınız. 

Hib Yazılım İle Kişiye Özel Tema Farkı

Hib yazılım tercih etmenizdeki en büyük neden: benzersiz tema tasarlaması, mühendis kadrosu ve kurumsal hizmet geliyor. 7 iş gününde teslim edilen temalar garantili olup güvenlik önlemleri, hızlı açılması için optimizasyonlar yapılıyor. Temanızı istediğiniz gibi tasarlıyor, kod yapısında sadelik göstererek aktif duruma getiriyoruz. 

Uygun bütçe ile tasarlanan temalarımız ayrıca taksit imkanı da bulunduruyor. Aylık ödeme yaparak ömür boyu bir web site sahibi olabilirsiniz. Kurumsal mail adresleri tanımlayarak alan adınıza özel mail ile kurumsal kimliğin keyfini çıkarın. 

7 gün 24 saat iletişime geçerek hib yazılım farkını yakalayacak adımlar atabilirsiniz. 2009 yılından bugüne kadar yüzlerce web site, tema inşa ederek mutlu müşteri portföyü oluşturduk.

Yorum Yap

Archives

Categories

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?