Neden Kişiye Özel Tema Yaptırmalıyım?

kisiye ozel tema

Kişiye özel tema neden yaptırmalı ve paket olarak kullanılan temalardan farkları başlangıç ve gelişim açısından oldukça önemli. Bu yazımızda temel olarak;

  • Bir temanın size ait olması durumunda markanıza kazandıracakları
  • Rakiplere nazaran avantajlarınız
  • Müşteri dönüşüm istatistiklerinde artış

gibi temel konuları inceleyeceğiz.

Hib yazılım olarak kişiye özel tema hazır paket kapsamında daha uygun fiyat olması açısından hazır paket seçeneği sunuyoruz. Lakin hazır paketler sadece iletişimi kuvvetli tutmak, müşterinin tam olarak ne istediğini anlamak istiyoruz. Müşterinin temada ne istediğini anlamak için hazır paket seçeneğini kullanıyoruz. Lakin hazırladığımız hiçbir tema farklı bir firmaya, markaya ya da kişiye aktarılmıyor. Tamamen markaya ait olarak tasarlanıyor, özel geliştirmeler kullanılıyor. Yazı tipinden kullanılan fotoğraflara kadar her şey markanın web sitesine özel olarak tasarlanıyor.

Peki markaya özel tema neyi ifade ediyor? gibi bir sorunuzu şöyle cevaplandırabiliriz: Tasarımcılarımız ile sıfırdan markanıza ait geliştirilmiş, modern bir yapıya sahip tema tasarlıyoruz. Buradaki amacımız; yenilikçi olduğu kadar Google ve müşteri gözünde hoş, olumlu olması. Hazırlanan temamız gerekli optimizasyon, revize işlemlerinden sonra giydirme sürecine tabii tutuluyor. Kişiye özel tema kapsamında en önemli noktalardan bir tanesindeyiz. Çünkü SEO uyumlu olarak tasarlanan bu temalar giydirme sürecinde de gereksiz kodlardan arındırılarak siteye aktarılıyor.

Markaya ait özel tema ile hem SEO uyumlu bir sayfanız olurken hem de hızlı açılması için sıkıştırılmış bir siteniz aktif oluyor.

Kişiye Özel Tema İle Kazanacaklarınız

Kişiye ya da markaya ait bir tema yüzlerce avantajı kapsıyor. Hazır satılan temalardan farklı olarak; markanın değerini yükselten, markanın tam olarak bir web sitesinde ne olmasını istiyorsa tasarım ve grafik ekibimiz buna göre bir yol haritası oluşturuyor. Fikir aşamasından web sitenin anahtar teslim olarak teslim edilme sürecine kadar tüm detaylar ile ilgileniyoruz.

Bir web sitenin dinamiği olarak gördüğümüz tema ile avantajlarınızı şöyle sıralayabiliriz:

  1. Özel olarak lisanslanır ve sizden başka kimse kullanamaz
  2. SEO uyumlu, sıkıştırılmış kod yapısı, Google uyumlu olarak teslim edilir
  3. Hazır paket içerisinde yer alan tüm seçenekler temada yer alır
  4. Sınırsız sayfa açma, kategori oluşturma, özel schema yapısı, Google botlarının kolay anlayacağı bir tema seçenekleri
  5. İstediğiniz gibi bir ana sayfa, alt sayfa tasarımları
  6. Minimalist tasarım seçeneği ile responsive uyum

Markaya özel olarak hazırlanan temaya sadece bir kere ödeme yaparsınız. Bu süreçten sonra herhangi bir ihtiyacınız bulunuyorsa ek hizmet ile kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Mühendis, tasarım ve SEO konusunda uzman ekibimiz sizlere hizmet sağlayacak.

Bir web sitesinin ana temelini oluşturan domain, hosting ve tema size özel olarak lisanslanır. Benzersiz çalışmalar içerisinde; ek hizmet ile içerik girişleri, sosyal medya çalışmaları, reklam optimizasyon ve pazar yerleri ile entegre çalışmalarımız yer alıyor.

Müşteri Dönüşüm İstatistiklerinde Artış

Hazır temalar çok fazla özelleştirmeye uygun olmayan temalardır. Yavaş olmasından ziyade müşteriye tam olarak kendinizi yansıtamazsınız. Temanın karışık olması, kod yapısındaki SEO uyumsuzluğu göz önünde bulunuyor. Rakiplerin gerisinde seyreden bir marka olmaktansa kişiye özel tema seçeneği sayesinde onlardan bir adım önde başlayın. Müşteri dönüşüm istatistiklerinde de artış gözlemleyeceksiniz.

Müşterileriniz sitenizde kaybolmayacak. Eğer e-ticaret üzerine bir siteniz varsa daha hızlı sipariş seçeneği artarken kurumsal bir siteniz bulunuyorsa iletişim ve bilgi alma süreci hızlanacak. Bu hem sizin marka itibarınızı yükseltirken hem de sağlam temeller üzerine bir web site deneyimini müşteriye aktaracak.

Cironuzun artması, marka itibarınızın insanlar gözünde değerlenmesi için değerli bir web sitesi şart. Bunun avantajını elde tutmak için de hazır temalardan oldukça uzak durmak gerekiyor. Hib yazılım olarak oldukça uygun, müşteri ile tam anlaşılacak markaya özel tema geliştiriyoruz. Hazır paket olarak çıkarttığımız bu süreç; kişi ve markaya özel tema seçeneği ile değerleniyor. Müşterinin tam olarak ne istediğini hazır paket seçeneği ile anlıyor hızlı bir süreç yürütüyoruz. Müşteriyi dönüşüme katacak değerlendirmeler yaparak tasarım ve geliştirme sürecinde önemli rol oynuyoruz.

Hib yazılım ile özel e-ticaret yazılımı, entegre edilebilir e-ticaret sistemleri, grafik tasarım çalışmaları ve optimize edilmiş reklamlar ile tanışma fırsatı. Hazır paket kişiye özel tema ile markanıza ait Google uyumlu bir web siteniz olsun.

Yorum Yap

Archives

Categories

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.