Preloader
Drag

Bilişim danışmanlığı hizmeti sayesinde bilgi sitemlerine hakimiyet, bütçe tasarrufu, tüm konular hakkında tam güvenilir destek ve bilişim konularında rehberlik etmek için bulunuyoruz. Endüstri beyinleri tarafından oluşturulan yazılımımız marka sahibi tüm ticari, kobi ya da bireysel müşterilere hizmet sunuyor.

Web sitelerine entegreli çalışan yazılımdan B2C sistemlerine kadar farklı modüllerde konulara hakimiyetimiz bulunuyor. Bu hakimiyetten dolayı da profesyonel anlamda bir danışmanlık verebiliyoruz.

Hib Bilişim firması, 2009 yılında ilk olarak bilişim danışmanlığı altında kuruldu. Bu yüzden tüm yazılım, SEO, web tasarımın yanında uzmanlaşmış bir bilişim hizmeti gücü bulunuyor.

Hib Bilişim bot yazma, ERP, CRM, B2B, B2C gibi modül çözümlerinin yanında excel macro, XML çözümleri, web site ile ilgili tüm bilişim çözümlerine de danışmanlık sağlıyor. Tüm samimiyetimiz mutlu bir müşteri portföyü oluşturmak içindir.

Dış kaynak kullanımı tercih eden firmalar ile ikili ilişkimizi geliştiriyoruz. Daha iyi bir bilişim danışmanlığı için endüstri beyinlerimiz kreatif çözümler üretiyor. Verdiğimiz danışmanlık hizmetimiz yönetim ve teknik olarak ikiye ayrılıyor. Yönetimsel danışmanlık hizmeti;

 • Detaylı fizibilite çalışması
 • Tedarik yönetimi
 • Belirli bir süre için iş planı hazırlanması
 • Yeniden yapılandırma, güncelleme
 • Güvenlik testleri, açıkların kapatılması
 • Stratejik ve teknik detaylı irdeleme

Firmaya ayrıca teknik destek danışmanlığı da sunuyoruz. Teknik danışmanlık temelinde ise şunlar yer alıyor;

 • Proje yönetimi
 • Proje kalitesini artıracak danışmanlık çözümleri
 • Veri sızdırılmasına karşı müdahale
 • İhale, teklif hazırlama, değerlendirme
 • Teknik stratejiler ile çözüm

Teknik bir yazılım sürecini başlatmak, opsiyonları tamamlamak ve konvansiyonel bir yapı ile süreci tamamlamak amacı taşıyoruz.

IT Destek Çözümleri

Çok kullanıcı ortamlardan ortak ağlara kadar çözümlere, geliştirebilir sistemlerden güvenlik önlemlerine kadar yüzlerce IT sorununa danışmanlık sağlıyoruz. Hib Bilişim firması olarak siber güvenlik, fiziksel ve sunucularda bakım, 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Markalar outsource ile IT destek çözümlerini profesyonel şekilde hallediyor. Bu konuda outsource hizmeti sağlayan firmamız size tam profesyonellik kazandırarak çalışıyor. Bilgi güvenliği ve profesyonel iş yönetimi ile bilgileriniz güvende. Hib Bilişim tarafından alacağınız danışmanlık hizmetleri şöyle:

 1. IT teknik stratejik ve organizasyon geliştirilmesi
 2. Yazılım geliştirme metodolojisi uygulama, takip ve test etme
 3. Veri tabanında oluşacak sorunlar için teknik danışmanlık
 4. Veri ambarı yönetimi
 5. ICT altyapı tasarım sürecinde markaya teknik yardımcılık
 6. Yazılımın güncelleştirilmesi, firma içi telekomünikasyonunun sağlanması
 7. İş zekası ve IT süreç tamamlama için bilgi birikimi sağlanması

Eğer markanızda IT çalışanı bulunuyorsa mühendislerimiz IT ile beraber iştirak ederek çalışmaları gerçekleştiriyor. Lakin hizmet veren IT çalışanı yoksa iş süreçlerinin tümünü tek bir kanaldan ve mühendislerimiz desteğiyle sürdürüyoruz.

Yüzde yüz şeffaf danışmanlık anlayışı sayesinde kurumsal kimlik ve marka saygınlığı bozulmayacak bir şekilde bilişim danışmanlığı sağlıyoruz. Tüm IT çalışmalarında bilgi güvenirliği politikası uygulanmaktadır.

ERP, CRM, B2B Danışmanlıkları

SAP Business, Oracle gibi firmalardan aldığınız ERP, CRM gibi modül yazılımların tam desteğini sağlamaktayız. İşletmenizin daha iyi bir performans sergilemesi için güncelleştirmeler, yeni dokunuşlar gerçekleştiriyoruz.

Hib Bilişim firması olarak firmanıza özel ERP, CRM, B2B ve B2C çözümleri, modülleri üretiyoruz.

ERP danışmanlığı: Mevcut bir ERP hizmetiniz bulunuyorsa satıştan pazarlamaya teknik detaylardan stok takibine kadar yüzlerce modüle tam istediğiniz tarzda gelişmeler sergiliyoruz. Ürün ağacı, ara mamül, tüm detayların tanındığı, tüm yazılım ve bilişim tekniğine sahip danışmanlar tarafından bir yapı ile ilerliyoruz.

Mevcut ERP sistemini optimize ediyor ve geliştirilebilir bir duruma getiriyoruz.

CRM danışmanlığı: Bugüne kadar Hib Bilişim olarak yüzlerce firmaya CRM konusunda iyileştirmeler gerçekleştirdik. Kendi altyapımızda muhteşem CRM özellikli modül bulunuyor.

Daha çok satış yapan firmalar ve daha çok satış yapmak isteyen markalar için özel CRM çözümleri üretiyoruz. Müşteri bilgisi gizliliğini ön planda tutarken kurumsal iletişim stratejilerini de geliştiriyoruz.

B2B danışmanlığı: Kurumsal işletmelerin sıklıkla kullandığı modül için hem Hib Bilişim tarafından bu modüller, çözümler üretiliyor hem de mühendislerimiz danışmanlığını sağlıyor. Daha kısa sürede maliyetten tasarruf ederek yeni müşteri kitlesine açılmak için özel bir danışmanlık sergiliyoruz.

Şirketin tüm değerli kanallarını B2B standartlarına uygun hale getirerek hızlı reaksiyon alması için danışmanlık yapıyoruz.

C2C danışmanlığı: Online bir platforma sahip olan web site, uygulama için profesyonel çözümler sağladığımız alan. Türkiye’nin her yerinden sıfır risk sistemi entegre edilmesi için mühendislerimiz tarafından çalışmalar gerçekleşiyor.

Hib Bilişim firmanıza, markanıza özel C2C, B2B, CRM ve ERP hizmetleri sunuyor. Başka bir yazılıma muhtaç kalmadan, güncelleştirmeleri beklemeden ve artan sorunları yaşamadan kendi yazılıma sahip olun.

Bilişim Danışmanlığı Sağladığımız Alanlar

Türkiye’de çok farklı sektörlerde firmalara bilişim hizmeti sağladık. Yazılım geliştirme çalışmasından ürün ve hizmetlerin kalitesini artıracak detaylara kadar. Tüm bilişim teknolojileri sorunlarına karşı geniş bir bilgi yelpazesine sahip uzman ekibimize güvenin.

Matematiksel modelleme konusunda uzman mühendislerimiz AR-GE çalışmaları ardından size detaylı bir bilişim danışmanlığı hizmeti sağlayacak. İletişim firmasından yiyecek firmasına kadar farklı sektörlerde bilişim, yazılım ve AR-GE çalışmalarında danışmanlık rolünü üstlendi.

Uygun donanım yazılım ve sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz bilişim danışmanlığında yardımcı olduğu alanlardan bazıları şöyle:

 • Yapay zeka destekli test, analiz ve çözümler
 • Seyrüsefer, uzaktan kontrol, ağ yönetimi danışmanlığı
 • Yazılım denetleme, konfigürasyon planı oluşturma
 • Veri yönetimi, sunucu iyileştirmeleri, teknik takip ve analiz danışmanlığı
 • Bilişim sistemleri, kullanıcı girişleri ve bilgi teknolojilerinde markaya yardımcı olma

Bu hizmetlerin yanında firmamız, özellikle yazılım konusunda size en iyi danışmanlık hizmeti sunar.

Yönetmek ve şirket içi teknik personelle birlikte bilişim, IT, ERP gibi modül desteğini sağlamak için beraber işbirliği yapıyoruz. Bu sayede teknik olarak uzman olan ekibimiz sorun hakkında daha hızlı bilgiye ulaşıyor.

İş hedefleri gerçekleştikten sonra da marka ile olan güvenimizi korumak için öğrenilen, görülen ve bilinen hiçbir detayı başka bir yerde paylaşmıyoruz.

Hib Firmasını Bilişim Danışmanlığı’nda Rakipsiz Olmasının Nedenleri

Hib Bilişim, 2009 yılından bugüne kadar yüzlerce markaya bilişim danışmanlığı sağladı. Markanın çalışma şartlarında daha iyi çözümler sunarak maliyet tasarrufu imkanı verdik. Daha az insan hatasına yer vermek için yazılım çözümleri de gerçekleştirdik.

Hib firmasının bugün bilgi teknolojisi sistemleri konusunda danışmanlık vermesinin nedenleri:

 • Fizibilite ve analiz: Bir yazılım sürecine başlamadan önce yazılım hakkında tüm bilgileri toplayıp soruna ortak oluyoruz. Marka saygınlığını kazanmak için hızlı reaksiyon alıyor ve donanımlı şekilde çalışıyoruz.
 • Yerinde destek: Tüm müşterilerimize kurumsal güven karşısında yazılım çözümlerine yerinde destek sağlıyoruz. Daha hızlı reaksiyon alarak yazılım alanındaki sorunları ortadan kaldırıyoruz.
 • Özel çözüm: İsteğiniz ve markanızın ihtiyacı doğrultusunda sadece sizin firmaya ait yazılım çözümleri üretiyoruz. Başarılı testlerin ardından da teslimini sağlıyoruz. Prototiplerden başlayarak markanıza değer katacak iyileştirmeler sağlıyoruz.
 • Danışmanlık: Sadece bir yazılım hizmeti sağlamıyoruz. Mevcut bir yazılım hakkında destek sağlıyor yazılımın kusursuz olması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
 • Hızlı reaksiyon: Zamanı etkin kullanarak hızlı sonuçlar alıyoruz. Maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Uzman ekibimiz hızlı bir şekilde bilişim konusunda size hızlı bir danışmanlık sunuyor.

Türkiye’deki her firmaya yerli ya da ulusal pazarda marka itibarını daha iyi yönetmek için bilişim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. E-ticaret, kurumsal ya da geleneksel satış olan tüm işletmeler ile beraber çalışıyor hataları minimum seviyeye getirmek için yanınızda yer alıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık