Preloader
Drag

Sosyal Medya Asistanlığı İle Zirve

Sosyal medya marka imajı için öncelik konumunda. Sosyal medya uzmanı olan ekibimiz sayesinde başarılı bir medya ortamı oluşturuyoruz.. Dijital dünyanın adeta sesi olan sosyal medya platformları ile reklam çalışmaları, kitlelere sesinizi duyurma, ürünlerinizi tanıtma öncelik. 

Sosyal medyayı Google arama motoru ve web sitelerinden ayıran en büyük özellik zamanın her alanında kullanıcı ile markayı iç içe tutması. 7 gün 24 saat insanlar sosyal medya ile vakit geçiriyor. Markalaşmanın en büyük anahtarı da kullanıcının aklında kalmak. 

Markanın daha çok sosyal medyada vakit ayırması, marka itibarını duyurması, ürünlerini ve bilgilerini tanıtması geleceğe yapılan en iyi adımdır. Sosyal medya yönetiminde kurumsal misyon, şeffaflık ve ilkeliyiz. 

Tüm hesaplarınızı en iyi şekilde yönetiyor, hedef kitlenize uygun paylaşımlar yapıyor ve reklam çalışmaları ile hesaplarınızı destekliyoruz. Hib Soyal Medya Ajansı olarak; danışmanlığı sağladığı bölümler şöyle;

 • Youtube
 • TikTok
 • Linkedin,
 • Pinterest
 • Instagram
 • Facebook
 • Pinterest

Markanız nereye hitap ediyorsa o kanalda video, içerik, resim ya da reklam paylaşımları yaparak firmanıza yeni kitle kazandırır. Sosyal medya uzmanlarımız tarafından hazırlanan raporlar hem kısa hem de uzun vadede gelişimize yardımcı olacak. Bu sayede sistemli ve düzenli çalışarak etkin rol oynarken rakiplerinizin de bir adım önünde yer alacaksanız.

Sadece sosyal medya danışmanlığı hizmeti sağlamıyoruz. Aynı zamanda doğrulanmış hesap için tüm sosyal medya platformlarında çalışmalar yaparak marka imajını kanıtlama amacındayız. Doğrulanmış hesaplara güven yüksek olduğundan markalar; dönüşüm, trafik, saygınlık da kazanıyor. 

Youtube Danışmanlığı

Youtube dünyada en çok kullanılan sosyal medya aracı oldu. İnsanlar kitlesini yönetmek, videolar paylaşmak, reklam ile marka duyurmak için Youtube tercih ediyor. Youtube danışmanlığı ile firmanızı, isminizi özellikle ürünlerinizi kolayca pazarlayabiliriz.

Youtube danışmanlığı konusunda bizi öncü yapan nedenler şöyle;

 • Abone ve izleme kasma için farklı fenomenler ile çalışma yapıyoruz
 • Başarılı reklam optimizasyonu sayesinde daha düşük bütçeyle daha çok kişiye hitap etme şansınız var
 • Marka itibarınızı genişletecek kanal yönetimi
 • Başarılı videolar çekerek marka ilgisini insanlar üzerinde artırma
 • Youtube ile konvensiyonel yaklaşım içerisinde bulunarak tüm sosyal medya ile birleşim.

Hedef kitleniz Youtube üzerinde daha geniştir. Hitap edeceğiniz insanlar ile kurumsal bir bağ yerine duygusal bir bağ kurmak mümkün. 

Instagram Çözümleri

Hib Ajansı olarak yeni kullanıcılara ev sahibi yapmak, kullanıcı ile etkileşime girip web sitesine trafik çekmek isteyen markalara hizmet sağladığımız alan olarak görüyoruz. Kullanıcıların ürünler hakkında olumlu hashtag oluşturma çabası ile başarılı reklamlar ile bu durumu güçlendiriyoruz. 

Hib Bilişim olarak Twitter hizmetlerimiz şöyle:

 • Fark yaratacak kreatif bakışlı hashtag çalışması
 • influencer ile kazançlı bir Twitter profili
 • Hesabınızı yönetme, analiz etme, aylık raporlama
 • Rakipleri tanıma
 • Sponsorlu Tweetler ile ürünleri hedef kitleye tanıtma
 • Yeniden pazarlama
 • Twitter card çalışmaları
 • Reklam optimizasyonu, akılda kalıcı tasarımlar, net içerikler

Twitter sayesinde yüzlerce yeni müşteri elde edebilir ve bu durumu etkileşime dönüştürebilirsiniz. Kurumsal kimlik yapısı ve marka inşası için en önemli platformlardan bir tanesi de Twitter. Çünkü burada, hem kurumsal bir yapı hem de sosyal bir ortam bulunuyor. 

Facebook, Linkedin ve Tiktok

Facebook sosyal medya denilince akla ilk gelen platform. Arama motorlarının aksine sosyal medya üzerinden daha direkt etkileşime dönük kullanıcıyı yakalamak mümkün. 

Profesyonel facebook reklam yönetici kullanımı sayesinde; Facebook, insagram ya da Messenger’de adınızı kolayca hedef kitlenize duyurabileceksiniz. Tamamen işletme hedeflerine uygun yepyeni reklamlar ile dinamik kreatif sonuçlar elde edin. Bugün Hib Sosyal Medya Ajansı’na neden ihtiyacınız var:

 • Tüm hedef kitlenize hitap etmek
 • Görsel, yazı ya da video içeriklerin bir arada toplayıp kullanıcıyı etkileme
 • Facebook reklamlarını etkin kullanmak, düşük bütçe, yüksek tıklama ve dönüşüm elde etmek
 • Kullanıcının aklında marka imajı net ve açıklanabilir bırakmak
 • E-ticaret site sahipleri için sosyal ortamda ürünlerin nasıl gözüktüğünü görmek

Tiktok ise bu durumdan biraz farklı. Kişisel bir platform olma özelliği var. Kurumsallık daha arka planda. Lakin sosyal ortamı avantaja çevirmek rakipleriniz ile aranıza fark koymanıza yardımcı olacak. 

TikTok video paylaşımları, düzenlemeleri, özel günlerde TikTok’ta yer alma gibi tüm çalışmaları Hib Ajansı’na bırakın. 

Hib firması ile özellikle genç neslin yer aldığı TikTok platformundan kazançlı çıkın. Geliştirilmiş reklam optimizasyonu sayesinde e-ticaret sitenizdeki ürünlerin satılması, ciro artışı ve akılda kalıcılık elde edin. Tiktok pazarlaması ile elde edecekleriniz;

 1. Eğlece ile promosyon arasında tutumluk
 2. Marka bilinirliğini artırmak
 3. TikToker ile çalışarak marka saygınlığını katkı
 4. Otantik içeriklerle iletişimi güçlendirme
 5. Zamanın her alanında TikTok kullanıcıları ile birlikte olma.

Özellikle TikTok, ürün yerleşiminde öne çıkıyor. İnsanlar kıyafetleri, ürünleri ya da markaları sosyal ortamda nasıl göründüklerini merak ediyor. Sosyal ortamdan görülen ürünlerin tercihi daha yüksek. Bu bakımdan TikTok paylaşımları yaparak insanların ilgisini çekiyor ve aynı kanaldan reklam çalışmaları yaparak kullanıcıyı direkt hedefe yöneltiyoruz.

Linkedin diğer platformlara göre biraz farklı. Burada sosyal ortamdan çok kurumsal bir ortam bulunuyor. Duyuru, bilgilendirme, motivasyon, firma güncellemeleri ya da bireylerin profilleri yer alıyor. Lakin bu durumu avantaja çevirmek yatırım ve yatırımcı ile buluşmak için çok önemli. 

Yüz binlerce insan Türkiye’de Linkedin kullanıyor. Bazıları iş bazıları yatırım için marka arama çabasında. Linkedin ile kazanacaklarınıza göz atarsak;

 • Kurumsal bir bakış açısı
 • Tamamen optimize edilmiş reklam anlayışı
 • Birinci sınıf profili düzenlemesi
 • Tüm paylaşımların kurumsal bakış açısı ile geliştirilmesi
 • Yatırım çekecek paylaşımlar

Sosyal medya danışmanlığı konusunda uzman ekibimiz sizin için başarılı bir Linkedin profili çiziyor. Bu kapsamda kurumsal hizmet sağlayan influencer ile birlikte çalışarak markanızı yatırımcılar ile tanıştırma fırsatı sağlıyoruz. 

Bugün Neden Sosyal Medya Alanında Hib Bilişim’i Seçmelisiniz?

Sosyal medya yönetimi profesyonel kişiler tarafından yapılırsa geri dönüşüm kazandırır. Reklam, yazı ya da metin hepsinin tek amacı vardır: kullanıcıyı dönüşüme itmek. 2009 yılından bugüne kadar farklı sosyal medya kanalları ile müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Müşterilerimize vaat ettiklerimiz;

 1. Yeni hedef kitleye sahip olacaklar
 2. Marka ya da firmaları, Türkiye’nin her yerinde tanınmaya başlayacak
 3. Fenomenler tarafından desteklenen çalışmalar gerçekleştiğinden yüksek ziyaretçi, takipçi ve abone sahip olma
 4. Hizmet verdiği hedef kitle ile sosyal ortamda buluşma
 5. Ürünlerin sosyal ortamda nasıl göründüğünü test etme şansı
 6. Kusursuz reklam anlayışı sayesinde dönüşüme kazanmış yeni insanlar
 7. Trafiği tekrar haline getirecek paylaşımlar

Sosyal medya ajansı olan Hib, başarılı çalışma gerçekleştirerek sosyal ortamda markanıza itibar kazandırıyor. Medya danışmanlığı ile kurumsal kimliğiniz net bir şekilde ifade edilirken e-ticaret ya da web sitenize de trafik kazandırıyoruz. 

Markanın eğer zamanı bulunmuyorsa sosyal medya hesapları tarafımızca da yönetilebilir. Tüm gelişmeler raporlanır ve gelişim takip edilir. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti sayesinde bütçe tasarrufu sağlayabilir, yatırımcı çekebilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık