Preloader
Drag

Yarının E-ticaret Sitesini Bugünden Açalım

Icon

Pazaryerleri Entegresi

Pazaryerleri ile uyumlu entegreler sayesinde tüm ticareti tek bir panel üzerinden yönetin

Icon

Ödeme Altyapısı

Türkiye’deki tüm ödeme kanallarına uyumlu siteler ile güvenilir hizmet

Icon

Markanıza Özel

Paket satılımı değil kişiye, markaya, firmaya özgün tasarım, yazılım çözümü

Icon

SEO Dostu

SEO uzmanları tarafından arama motoru optimizasyon özelliği

Markaların, firmaların, şahısların bugün atacakları e-ticaret sitesi açma fikri yarına atılacak en büyük adım.

Profesyonel bir şekilde Google Analytics ve Google Search Console kullanarak müşteri ziyaretlerinizi kazanca dönüştürecek adımlar atıyoruz. Firmamız, e ticareti bir iş modeli olarak görüyor. Kurumsal müşterilere detaylı bir bilgi aktararak ticaretin sütunlarını oluşturuyoruz.

Bir e-ticaret sitesinde geleneksel ticaretin aksine daha hızlı, reaksiyon alabileceğiniz satışlar mevcut. Yüzlerce ürününüz aynı anda satılabilir. Bu yüzden kolay stok takibi, satış olunca bildirim ve bunlar için tüm ticaretinizi yönetecek bir paneliniz mevcut.

Bu panel sayesinde elektronik ticaret oldukça kolaylaşıyor. Oldukça basit ve anlaşılabilir olan bu panel e ticaret şirketinizi yönetmeniz için bir fırsat.

E ticaret siteleri için B2B, B2C entegrasyonları sunuyoruz. Bu sayede tüm pazaryerlerine ortak bir çalışma gerçekleştirilebiliyor ya da farklı mağazaları tek bir site üzerinde de toplayabiliyorsunuz. Sadece bir ticaret sitesi açmıyor aynı zamanda kurumsal kimliğinizi de ön plana çıkartacak yapı da inşa etmiş oluyoruz.

Eticaret sitenizi mobil uyumlu yapıyor, telefondan web sitenize giren kullanıcılara da satış yapmanızın önünü açıyoruz. İşletmenizi dijitale her kanaldan taşımanız için e ticaret danışmanı olarak sadece size özel ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz.

Neden E-ticaret Sitesi Açmalısınız?

Firmanız e ticarete atılmak istiyorsa bugün tam zamanı. Ticaret modeline uygunluk dijitalleşme ile başladı. Markaların, firmaların dinlenme ya da tatil yapma zamanı artık kalmadı. Rakipler bir bir tüm adımları uyguluyor. Başarılı olmak, piyasalarda yer edinmek, yerel ziyaretçileri trafiğe dönüştürmek için bir elektronik ticaretiniz olmalı.

E-ticaret sitesi sayesinde kaybınız olmaz aksine kazanacaklarınız ortaya çıkar. Müşteri kitlesinin ayağına hizmet, yatırımcılara sesinizi duyurma, global piyasaya ihracat yapmak bir e ticaret sitesi ile mümkün.

 • Yerli pazarda satış imkanı
 • Markanızın, ürünlerin hızlı şekilde hedef kitlesine ulaşma
 • Ciroda artış, yatırımcı çekme konusunda kolaylık
 • Pos makinesine bağlı kalmadan internetten kredi kartı ile ödeme alma
 • E-ticaret sitelerini desteklemek için Facebook, Google ve instagram aracılığıyla reklam hizmeti de sunuyoruz
 • Hedef kitleye güven verme, ‘her alanda yanında olduğunu hissetirme’
 • Ürün ve hizmetlerin tanıtımı
 • Fotoğraflı yorumlarla sosyal ortamlarda ürünlerin nasıl gözüktüğü gözlemleme

Bir ticaret sitesi açmak asla ve asla kayıp değildir. Hib Bilişim ile yapacağınız danışmanlık sayesinde oldukça kazançlı bir yapıda olduğunu gözlemleyeceksiniz. Arama motorları üzerinde yer alan yüzlerce e-ticaret sitesi bizim tarafımızdan kuruldu.

Hib Bilişim sadece yerli pazarla entegrasyon hizmeti sunmuyor. Dünyanın en büyük ticaret platformları ile de entegrasyonları bulunuyor. Bu sayede ihracat yapacak müşterimiz için de kolaylık sağlanıyor. Yurt dışına satışı oldukça kolay bir şekilde tasarlayan, yazılım hizmetini sağlayan Hib Bilişim rakiplerinin de bir adım önünde yer alıyor.

Hib Ajansı tarafından analiz araçları ile araştırılmış ve trend haline gelen başlık, açıklama optimizasyonu ile web sitenize direkt trafik çekmek mümkün.

E-ticaret Danışmanlığı

Bir e-ticaret siteniz bulunuyor ya da yaptırmak istiyorsanız danışmanlık bölümü sizin için hizmet vermeye hazır. Firmanın fizibilite çalışmaları gerçekleştikten sonra tasarım, SEO, sosyal medya, yazılım alanları ince elenip dokunuyor.

Mevcut bir e ticaret siteniz yer alıyorsa; etbisten başlayıp ödeme kanallarına kadar optimize ediliyor. Sosyal medya kanallarına kadar her detay danışmanlarımız sayesinde inceleniyor. Gerekli çalışmalar yapıp size rapor sunuluyor.

Danışmanlığın temelinde rehberlik ve optimize etmek yer alıyor. Siteye giren insanlardan SEO uyumuna kadar her kanal optimize edilip marka itibarını artıracak ve satışları artıracak değerlere öncelik tanınıyor. Dijital pazarlama trendleri takip edilip raporlanarak kolay bir satış yapma süreci başlıyor.

Özel danışmanlarımız sayesinde tüm bu sürece hâkim oluyorsunuz. E-ticaret danışmanlığı konusunda neden Hib Tasarım Ajansı ile birlikte çalışmalısınız:

 1. 2009 yılından bugüne kadar yüzlerce hazır siteye danışmanlık sağladık
 2. Özgün e ticaret siteleri kurarak sıfırdan danışmanlık hizmeti verdik
 3. Yüzde yüzün üzerinde geri dönüşümler kazandırarak bütçeden tasarruf elde ettik
 4. Kurumsal kimlik yapısını oluşturarak marka saygınlığını artırdık
 5. Müşteri yorumlarına, geri dönüşümlerine göre optimizasyon çalışması yaptık
 6. Web tasarım, yazılım ve SEO konusunda uzmanlardan görüş alarak ortak karar verme özelliğimiz var
 7. E ticaret sektörü için danışmanlık fiyatımız oldukça uygun olup yenilikçiye bir yapıya sahiptir.

Yarının dünyasında yer almak isteyen tüm firmalarımız mühendisler tarafından oluşturulan Hib Bilişim ile tanışın. Yüzde yüz katma değer ile danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Markanızın Dijitaldeki Yüzü E ticaret

Bir markanın dijital yüzü artık e-ticaret siteleri oldu. E-ticaretin yan dalları olan sosyal medya optimizasyonu da önem katıyor. Ticaretinize değer katacak sosyal medya çalışmaları sayesinde sitenize trafik çekmek de kolaylaşıyor.

Google Partnerlik ile başarılı reklam optimizasyonu da gerçekleştiriyoruz. Bütçenizi düşünüyor ve buraya ayıracağınız miktarları en aza indirmek için çalışıyoruz. E-ticaretin kalbi olan sunucu konusunda da hızlandırma, güvenlik, CDN gibi ayarları yapıp teslimini sağlıyoruz.

Hib Ajansı tarafından logo, web tasarım, ürün çekimleri, kampanyalar yapılıp web siteye aktarılıyor. Siz sadece karar verdiğiniz ürünleri aktarmanız yeterli. XML entegrasyonları sayesinde aktarmak da oldukça kolay. Bir e-ticaret sitesinden fazlası için: Hib Bilişim.

Hib Bilişim E-ticaret Farkı

E-ticaret paketleri ile kendinize bir sınır koymayın. Tamamen size özel hazırlanmış web tasarım, yazılım ile kendinize ait bir e ticaret siteniz olsun. Tüm web siteleri özgün ve yenilikçi olarak tasarlanır.

Rakip firmalar kısa bir saat, gün içinde kurulum yapıyorlar. Lakin Hib Bilişim de böyle bir durum yok; zaman kavramı yok.

Fikir aşamasında belirleniyor çoğu zaman. Buradan sonra zaman başlıyor. Tüm web sitenizi özenle, özgün ve sıfırdan tasarlıyoruz. Sizin ticaret sitenize değer veriyor geleceğe yeni bir sanat bırakıyoruz.

Firmaların isteğine göre entegrasyonlar uyguluyoruz. Video ile ürünleri görme, yüksek çözünürlük fotoğraflar, mobil üzerinden satış gibi çözümler ile farkı yakalayın. Hib Bilişim’in sunduğu e-ticaret sitesi hizmeti;

 1. Pazaryerleri ile uyumlu entegreler sayesinde tüm ticareti tek bir panel üzerinden yönetin
 2. Kargo entegrasyonu
 3. Türkiye’deki tüm ödeme kanallarına uyumlu siteler ile güvenilir hizmet
 4. Paket satılımı değil kişiye, markaya, firmaya özgün tasarım, yazılım çözümü
 5. SEO uzmanları tarafından arama motoru optimizasyon özelliği
 6. InstaShop özelliği ile sosyal medya kanallarını entegre etme imkanı
 7. Yenilikçi web tasarım, SEO odaklı kodlama, arama motorları güncellemelerine uygun
 8. Binlerce ürünü hızlı şekilde açması için hız optimizasyonları
 9. İndirim özelliği, posta ve bildirim gönderme

Bunun gibi yüzlerce imkanı değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bir ticaret sitesinden bekleyeceğiniz tüm çalışmaları sağlıyoruz.

Bir e-ticaret sitesi kurulduktan sonra avantajlarını merak ediyorsanız şöyle açıklayalım:

 • Dijital mağazanızı internete taşırken hiçbir problemle karşılaşmazsınız
 • Kolay yönetme olduğundan zaman kaybı yaşamazsınız
 • Web siteniz 7 gün 24 saat açık olurken sipariş ya da mail geldiğinde anında bildirim alırsınız
 • E ticaret sitesinin uygulamasını da yapıyoruz. Bu sayede müşterilerinize her kanaldan ulaşma imkanınız bulunuyor.
 • Uygulama optimizasyonu ile uygulama merkezlerinde de yükseliş göreceksiniz
 • Full optimizasyona sahip bir siteniz olacak ve arama motorlarında yükseliş yaşarken bütçe tasarrufu gerçekleşecek
 • Markanızı, firmanızı, şirketinizi insanlara duyurma şansı
 • Ürünlerinizi geniş kitlelere göstermek için reklam Google Shopping hizmeti

Yüzlerce avantajdan sadece bazıları bunlar. Size özel bir web sitenizle satışları artırma keyfini çıkartın. Firmamız sadece internetten satış konusunda size yardımcı olmaz. Aynı zamanda, yazılım alanında da uzmanlığa sahiptir.

Ücretsiz Danışmanlık