Preloader
Drag

Markalar, firmalar ya da şirketler en büyük giderlerini reklamlar olarak görüyor. Hib Bilişim ile reklamlarınızı gider değil gelir olarak görün. Türkiye’de toplam web sitelerin yüzde 80’i Google Ads banner reklamları kullanıyor.

Türkiye’deki tüm herkese hitap edecek bir markanız varsa Hib Bilişim size çözümler sunuyor. Reklam optimizasyonu hizmeti ile tasarruflu bir bütçe ve herkese ulaşmak mümkün.

Anahtar kelimeleri analiz araçlarından özenle seçip reklamlara uyguluyoruz. Ürün tanıtımı, marka bilinirliğinin artması için Google ads ile reklam kaçınılmaz bir fırsat.

İsterseniz sıfırdan adınıza hesap açıp tüm optimizasyonunu yapıyoruz. İsterseniz de tarafımızca reklamlarınızı yönetiyoruz. Milyonluk hesapları yönettiğimizden normal reklam yayınlamak isteyen müşterilere göre daha hızlı sonuç alıyoruz.

E-ticaret siteleri için özel alışveriş reklam danışmanlığı sağlıyoruz. E-ticaret reklam optimizasyonu size şu faydaları sağlayacak: 

 • Hedef kitlenize uygun yazılmış başlık ve açıklamaları
 • Google ürün kategorisi yönetimi
 • Trafik kazandıracak görüntü iyileştirmeleri
 • Akıllı alışveriş kampanyaları
 • Google otomasyonundan yararlanma
 •  Uygun temel performans göstergesi 

Kurumsal kimlik yapınıza uygun mutlaka e-ticaret alanında trafik değil direkt olarak dönüşüm kazandıracak reklam kazandırıyoruz. Bu kazandırmayı da kısa vadeli olarak gerçekleştirmiyoruz. Uzun sürece kullanacağınız optimize edilmiş hesap / reklam sahibi yapıyoruz.

Güçlendirilmiş Reklam Ağı Optimizasyonu

Görüntülü reklam ağı optimizasyonu internet sitelerinde en çok var olan reklam türüdür. Bu hedef kitlenize erişimi kolaylaştıracak. 

Hib Bilişim’in en büyük artısı yeniden pazarlama kampanyasını etkin kullanmasıdır. Yeniden pazarlama sayesinde markanızla ilişkili olan kitlenizle tekrar iletişim kurar ve hedef kitlenizi görüntülemeden çıkartarak alıcı konumuna getirmeyi hedefler. 

Uygulamanızı tanıtmak ya da sadece mobilden giren insanlara reklam vermek istiyorsanız firmamızla bu oldukça kolay. Gerekli reklam iyileştirilmeleri yapıldıktan sonra düşük bütçe, geri dönüşümü yüksek reklamları yayına alıyoruz. 

Reklam ağı optimizasyonu gelişmelerin de yer aldığı bir kanaldır. Reklam ağı optimize edilmiş hesap ile kazanacaklarınız;

 1. SEO uygun metin
 2. Daha büyük reklam envanterine sahiplik
 3. Basit bir şekilde daha az kampanya ile vakit geçirme
 4. Dönüşüm oranında artış
 5. Kullanıcıyı kar ettirmeye yöneltme
 6. Kitle stratejisi ile hedefe ulaşım
 7. Aktif hedefleri ön planda tutma ve pasif hedefleri daha geriye itme

Müşterilerimizin bize gelmeden önce en çok korktuğu alan ise; reklamların onaylanmama sorunu. Firmamız sadece Google Ads danışmanlığı yapmıyor. Bunun yanında web tasarım,e-ticaret ve yazılım konusunda da hizmet sağlıyor. Bu bakımdan, onaylanmayan reklamları web site ve reklam hesabını optimizasyonu yaparak teslim ediyoruz. Hem onaylanmamış reklam sorununuz ortadan kalkıyor hem de optimize edilmiş bir hesabınız yer alıyor.

Google Ads Partnerlik

Google tarafından verilen Google Ads Partnerlik hakkına sahibiz. Yüzlerce firmaya milyonluk bütçeleri ile hizmet sağladık. Google tarafından sertifikalanmış uzmanlarımız reklamların tıklamasından optimize edilmesine kadar tümüne hakim. Markanızın reklam vermeye uygunluğu ve insanlara ulaşılması test edilir. 

Bir şirketin büyümesi için Google partnerlik mutlaka dijital ortamda şart. Google ads hesabı ile yapacağınız reklamların onaylanmama, tıklama maliyetinin yüksek olması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Lakin bir partner yardımıyla bu sorunlar tamamen ortadan kalkar ve daha hızlı bir reaksiyon alırsınız.

Hib Bilişim’in bu konuda mottosu açıkça belli: “Geleceğe bugünden başlayalım” Partner hesabıyla performansı optimize ederek daha çok insanın daha düşük bütçeyle reklamlarınızı görmesini sağlar. Bunu, Youtube, Google ve Gmail gibi araçlar ile yapar.

Reklam ve kurulum konusunda uzman olan ekibimiz, markanızın, firmanızın reklamlarını doğru yönetmek için burada. Reklamların işlevi, geri dönüşümleri ve maliyet tasarrufu ile reklamı iyi okuyan uzmanlarımız firmamızda yer alıyor. Sektörel ya da ulusal düzeyde reklam yönetimi ve bütçe optimizasyonu için tüm aşamaları gerçekleştiriyoruz.

Google reklamları sadece belirli bir kesme isminizi duyurmak için kullanılmaz. Hib Bilişim en azından bu hizmeti tercih etmez. Bir markayı geniş çaplı düşünerek kazanacakları teraziyi daha ağır tutar. Google Ads ile kazanacaklarınız şöyle;

 • Markanızı ve ürünlerinizi tanıyacak yeni insanlar
 • Web sitesine ziyaretçi kazanımları
 • E-ticaret site sahipleri için satış
 • Marka bilinirliği
 • Uygulama ya da yeni web site tanıtımı
 • Yerel işletmeler için arama ve ulaşım bilgisi
 • İşletmenize olan ziyaretleri artırın

Google Ads partnerlik sertifikasına sahip uzmanlarımız tüm reklamlarınızı yönetir. 

Güvenilir Youtube ve Gmail Reklamcılığı

İşletmenizi, markanızı sadece Google arama sonuçlarında değil video izleme ve posta alma servisinde de kullanın. Kitlenize her yerde ulaşmak rakiplerinizden bir adım olmasını sağlar. 

Youtube üzerinde farklı reklam türleri yer alıyor. Bunların başında; görüntü, atlanabilir ve atlanamayan video reklamları geliyor. En iyi optimizasyonu yapan Hib Bilişim ile daha çok kitleye daha uygun fiyata ulaşma imkanı. Youtube reklamcılığı ile en büyük kazanç tartışmasız rakipleri ile aranıza ciddi bir fark koymaktır. 

Google aramalarından kurtularak farklı camialarda da hedef kitlenizle iletişime geçebiliyorsunuz. Youtube reklamcılığı ile kazanacaklarınız;

 • A’dan Z’ye tüm herkese hitap şansı
 • Yeni müşteri edinme
 • Düşük bütçe yüksek gelir imkanı
 • Marka saygınlığı kazanma; markanın farklı kanallar ile adının duyurulması imkanı
 • Takipçi ve abone çoğaltma

Youtube reklamcılığının yanı sıra posta servisi de olarak bilinen Gmail de ön plana çıkıyor. Gmail reklamcılığı işinde uzman kişiler tarafından yapılması taktirde yüzde yüz trafiğin dönüşüme katılması için önemli.

Artık Google, Gmail’i sadece posta alıp-gönderme yeri olarak görmüyor. Alışveriş reklamlarını da Gmail üzerinde denemeye başladı. Özellikle e-ticaret site sahipleri kitlelerini bu tarafta aramaya başlayacak. 

Gmail reklamcılığı ile kazanacaklarınız;

 • Müşteri ile bire bir iletişime geçme şansı
 • Tanıtımlar aracılığıyla yeni markanızı insanlara duyurma
 • Web sitenize trafik çekme
 • Markanızla ilgili önemli duyurulara insanlara verme
 • Promosyon ve indirim haberleri ile kazanç sağlama

Gmail reklamcılığı potansiyel müşterilerle kişisel bir iletişim kurma aracı. Lakin optimize edilmezse bu iletişim olumsuz sonuçlanabilir. Bu bakımdan ileriye dönük, insanların tanıtımlar ya da sponsorlar sekmesine tıklamasını sağlayacak reklam optimizasyonu sağlıyoruz. 

Hib Bilişim Google Ads Yaklaşımı

Hib Bilişim Ajansı, tarafından verilen hizmet şöyle:

 • Arama ağı reklamları: Google aramalarında müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmettir. Firmaların hizmetleri ya da satış yaptığı ürünlerin arama sıralamasında yer almasını sağlamaktayız.
 • Uygulama kampanyaları: Mobil uygulamalarınızı tanıtarak kitlenize yeni kişiler ekliyoruz.
 • Video kampanyaları: Youtube üzerinde reklamlara vererek markanızı, firmanızı, ürünlerini insanlara tanıtın. Oldukça etkin ve geri dönüşümü etkin olan bir hizmet.
 • Alışveriş kampanyaları: Google alışveriş seçeneğinde kullanılan; e-ticaret site sahiplerinin tercih ettiği hizmettir.
 • Görüntülü reklam ağı kampanyası: Google ait mülklerde kullanılan reklam hizmeti. Gmail ile iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz tarafından tercih ediliyor.

Her ajans gibi davranmayıp müşterilerine marka kimliği yaratmayı amaçlayan Hib Bilişim Ajansı’nın ADS hizmeti ile kazanacaklarınız;

 1. Kolay yönetilebilen bir ads rehberi
 2. A’dan Z’ye optimize edilmiş reklamlar
 3. Bütçe tasarrufu ile düşük maliyet
 4. Rakibinizden bir adım önde olacağınız reklamlar
 5. Yeniden pazarlama ile dönüşüme katılan müşteriler
 6. Reklam harcamalarının geri dönüşü (ROAS) ile kazanç

Organik sonuçlarda iyileşme, yeni siteleri tanıtma ve markanızın hızlı yayılmasını sağlama. Tüm bu gelişmeler Hib ile gerçekleşiyor.

Ücretsiz Danışmanlık