Preloader
Drag

Özel yazılım bir markanın geçmişten geleceğe taşınmasında en önemli rol. İnsan hatasının minimum seviyeye çekerek üretim kapasitesini artırmak, daha hızlı iletişim kurmak ve yazılım alanından beslenmek için özel yazılıma ihtiyacınız bulunuyor. Hib Bilişim mühendisler tarafından oluşturulan ve sadece markaya özel yazılım çözümleri üreterek firmalara destek sağlıyor. 

Bugün geleceğe yapılacak en iyi yatırım firmanın yazılımsal anlamda desteklenmesidir. Veri güvenliği, veri çeşidinin artmasıyla üretkenlik, takip, muhasebe ve satış sürecinin hakimiyeti ancak özel bir yazılım ile mümkün. 

Bir özel yazılım süreci fizibilite ile başlar ve destek, eğitim bölümüyle sona erer. Hibrit şekilde oluşturulan bulut tabanlı sunucu çözümleri ile Hib Bilişim’e güvenin. 

BI uygulamalarında çözümler, Delta Lake entegrasyonu, makine öğrenimi ve yapay zeka entegreli çalışmalar, nesnelerin uçtan uca senkronizasyonu gibi özel yazılım alanında destekler markalara sağlanıyor. Markanın yarına daha iyi bir şekilde çıkması, oluşacak kriz süreçlerinin yönetilebilmesi için;

 • Ekipler arası iletişim stratejileri
 • Nesnellik, özgünlük ve mükemmeliyetçi yazılım hizmeti
 • Yapay zeka destekli çözüm fırsatları
 • Optimize edilmiş güvenlik önlemleri

hizmetleri sunmaktayız. 

Hibrit bulut sistemlerindeki karmaşık ve yavaşlık konusunu sunduğumuz firmaya ait yazılım ile ortadan kaldırıyoruz. BT’nin güvenlik ve performans konusunda iyileştirmelerine ortak oluyor stratejik bir hibrit sunucu ile yazılımıza katkı sağlıyoruz. Fikir aşamasından eğitim sürecine kadar tam kapsamlı bir yazılım sürecini sizin için başlatıyoruz.

Neden Özel Yazılım Hizmeti?

Hib Bilişim, markalara, firmalara küçük / orta / büyük segmentli özel yazılım üreterek çözümler sunuyor. Verilerin hızlı, güvenilir bir şekilde iletilmesi donanımsal yazılım çözümleri ile gerçekleşiyor. Firmamız ayrıca, yazılım alanında firmalara danışmanlık da sağlıyor.

Bir özel yazılım ihtiyacı, markanın büyümesi ile ilgilidir. İnsan hatasını minimum seviyeye indirmek geleceğe yapılacak en büyük adımdır. Ulusal ve uluslararası piyasada markaya yatırım yapmak için özel yazılım hizmeti ile sürdürülebilir olmak şart. 

Firmaya ait yazılım üretimde kullanılacağı gibi firma içinde de aktif olarak kullanılabiliyor. E-postaların iletilmesi, şirket için yazışmalar, kayıtlar ve firma içerisindeki tüm bilgiler hazırlanacak yazılım ile çözülebilir. Bir firmanın özel yazılım sayesinde kazanacakları;

 1. Küçük firmalara büyüme amacı katarken büyük markalara ise daha fazla hedef kitle bulma şansı
 2. Yönetebilmede kolaylık, zaman açısından avantaj sağlar
 3. Firmanın hem bugün hem de gelecekte bütçe tasarrufu elde etmesini sağlar
 4. Verimlilik oranını hızlı bir şekilde artırır
 5. Tüm süreçlere uygun olarak yazılan bir proje sahiplenirsiniz
 6. Kurumsallaşma artar
 7. İnsan hatası minimum seviyeye iner
 8. Şirket yatırımları değer kazanır
 9. Problemleri önceden görebilirsiniz
 10. Kriz sürecini yönetmede kolaylık sağlarsınız
 11. Firmaya özel olduğundan marka imajı ve saygınlığınız artar
 12. Kurumsal iletişimi güçlendirmek ve müşterilere daha fazla zaman ayırmak

Bir firmanın ERP, CRM, B2B ya da türevlerini oluşturmak hem markanın geleceğine etki eder hem de markanın daha kolay yönetilmesi sağlanır. 

Özel Yazılımda Destek

Hib Bilişim firması olarak sadece işletmelere özel yazılımlar üretmiyoruz. Firmanın daha önce başka firmalardan aldığı ya da kendi ürettiği yazılımlara destek sağlıyoruz. Yazılım proje konusunda firma için geliştirilebilir süreçleri ele alıyoruz. 

2009 yılından bugüne kadar yüzlerce kurumsal firmaya özel yazılım çözümleri hazırladık. Web ya da Windows tabanlı çalışmalarımızda sunucu, geliştirme, ek modül ekleme, firma ihtiyaçlarına göre reaksiyon alarak kullanıma hazır hale getirdik. 

Geçmişte sahip olduğunuz yazılımlara destek ve iyileştirme çalışmaları sağlıyoruz. Özel yazılım destek çalışmalarında hizmetlerimiz;

Farklı bir firmadan aldığınız yazılımlarda; 

 • Güvenlik süreçlerinde iyileştirmeler yapıyoruz
 • Testler yaparak danışmanlık sağlıyoruz
 • Modelleme konusunda destek veriyoruz
 • IT ekibine yardımcı oluyoruz
 • Ek ürünler yerleştiriyor, hızlandırıyor, CRM modüllerinden eklemeler yapıyoruz
 • Sunucu bakımında iyileştirmeler yaparak hızlı ve güncelleştirmeler gerçekleştiriyoruz

Hib Bilişimden aldığınız yazılımlarda destek çalışmalarımız ise;

 • Yazılımın bitişinden verilen süreye kadar 7 gün 24 saat destek. Bu destek süreci gerekirse yerinde de gerçekleşiyor.
 • Marka süreçlerine özel çalışma bittikten sonra ek modül, geliştirme, sorun giderme hizmeti gerçekleştiriyoruz. 
 • Yazılım firmanın sütunu olduğundan kriz dönemlerinde ekstra personelle tam destek sağlıyoruz
 • Özel yazılım geliştirme sürecinin baş mimarları mühendislerimiz firmadaki IT personellerine yazılım konusunda eğitim desteği sağlıyor. 
 • Özel yazılım projeleriniz bittikten sonra hukuk önünde korunuyor ve bilgi paylaşımı yapmıyoruz. 

Firmanın gelişimine saygı duyuyor ve yazılım alanında destek sağlamak istiyoruz. Gıda, ilaç, yedek parça sektörü gibi bizim için hiç fark etmeyen tüm alanlarda hizmet sağlıyoruz. Yazılım dil bilgimiz oldukça üst seviyede yer alıyor. 

Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti

Markanın yıllık büyüme isteği yazılıma ihtiyaç duymasına neden oluyor. Hib Bilişim hem özel bir yazılım sunarken tam donanımlı sunucu kurulumu da gerçekleştiriyor. Bu sayede olabilecek güvenlik sorunlarını minimuma indirerek ultra hızlı bir yazılım da sunuyor. 

Programlar markanın ihtiyacına göre değişiyor. Bazen bu windows tabanlı olurken bazen de web tabanlı olabiliyor. Bu markanın ihtiyacı, planı ve istekleri doğrultusunda şekil alıyor. Özel yazılım süreci Hib Bilişim firması tarafından şu şekilde gelişiyor:

 1. Hazırlanış: Hib Bilişim özel bir yazılımı stok olarak temin etmez. İhtiyacınız olan yazılımı, programı yazılım dilleri ile a’dan z’ye baştan yazarak sadece size özel olarak hazırlanır.
 2. Yazılım fizibilite çalışması: Özel yazılımın en önemli gelişim süreci fizibilite çalışmasıdır. Yazılım ile ilgili neler yapılmak istenildiği anlaşılır ve hangi dil bu programa uygunsa onunla çalışma başlatılır. Akabinde teknik ve finansal açıdan değerlendirme süreçleri izlenir.
 3. Yazılım test süreci: Yazılan yazılım, program ya da entegre hem firmamız hem de bağımsız test firmaları tarafından denetlenir. Sızma testleri yapılarak herhangi bir güvenlik açığı bulunduğunda direkt olarak müdahale edilir. Proje hem bittikten hem de firmaya entegrasyon sürecinden sonra tamamlanarak tam güven kazanılır.
 4. Müşteri memnuniyeti: Bir yazılımın en önemli amacı küçük / büyük markaları memnun etmektir. Teknik altyapıdan başlayarak kullanıma kadar tüm detaylar müşteriye aktarılır. Yazılım süreci bittikten sonra da destek süreci devam eder. 

Hib Bilişim’den özel bir yazılım temin etmek aynı zamanda özel yazılım ile ilgili detayları da öğrenmeyi kolaylaştırır. Hib Bilişim özel bir yazılımın entegrasyon ve test sürecinden sonra markada bulunan çalışma arkadaşlara yazılım hakkında tüm detayları paylaşır. Raporlar ile desteklenen bu süreçte tam kapsamlı bir eğitim verilmiş olunur.

Yazılım süreci bittikten sonra da destek devam eder. Firmaya sunduğumuz yazılım hizmetinin güncelleşmesi, farklı entegrasyonların kurulması ve marka ihtiyaçların giderilmesi için destek süremiz buna göre gelişir. Büyük ölçekli hizmetlerde özel bir danışman da yazılım programı için atamaktayız. Marka memnuniyeti için çözümler sunmaktan geri kalmıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık