Preloader
Drag

Sosyal medya ve web sitenizi dijital bir pazarlama amacına dönüştürmek için etkin grafik tasarım hizmeti sergiliyoruz. Kullanıcıyı siparişe yöneltme, marka bilgisini artırma, marka bilinirliğini tüm kitleye yaymak için grafik alanında bazı çözümler üretiyoruz.

Grafik tasarımın iyi kullanılması markaya bütçe tasarrufu sağlar. Reklamlara daha az bütçe ayırarak grafik tasarımdaki net, akılda kalıcı görseller sayesinde kullanıcının hafızasında marka kimliği kalır. 

Grafik tasarımda ilk mottomuz; firmanın, markanın vermek istediği mesajı net bir şekilde görsel yoluyla ifade etmek. Var olan kitleye mesaj aktarılırken yeni kullanıcıları da çekmek için çalışmalar yürütülür. Bir tasarım yapılma amacı şöyledir:

 • Özel günler için 
 • Sosyal medya post ve hikayeleri 
 • Kurumsal, blog ya da e-ticaret sitelerinde içerik olarak kullanılmak için
 • Resimler üzerinde photoshop ile iyileştirme, arka plan silme

E-ticaret ürün çekimi yapan firmamız grafik tasarım çözümünü ortaklaştırıyor ve kusuruz bir iş ortaya çıkarıyor. Binlerce ürün fotoğrafını dekupe ediyoruz.

Tutarlılık, yenilikçilik, kreatiflik ve müşteriyi hedef kitleye yönelten çalışmalar sayesinde Hib Tasarım ajansı farkını ortaya koyuyor. Web site, sosyal medya tasarımları yanında farklı tasarımlara da imza atıyoruz. Hib Bilişim’in hizmet sağladığı grafik tasarım bölümleri ise şöyle:

 1. Ambalaj tasarımı
 2. Animasyon
 3. Video
 4. Logo tasarımı
 5. 3D çizimler
 6. Kartvizit, magnet tasarımları
 7. Vektörel çizimler
 8. İllüstrasyon
 9. Broşür, dergi, katolog tasarımları

Markanızın her alanda tasarım çözümleri sunuyoruz. Web tasarım, hikaye paylaşımı ya da logo çözümleri benzersiz olup sadece firmaya özeldir. 

Markaya Özel Logo Tasarımı

Grafik tasarım hizmetimizde en önemli nokta markanın logosudur. Çünkü kurumsal kimlik ve markalaşmak için logonun önemi büyük. Bir markayı en iyi tanıtan, markanın adeta ismi olan tek tasarım: logosudur. Logosu olmayan ne marka olur ne de firma.

Sadece bir logo birçok şeyi ifade eder. Markalar, görsel hafızanın metinsele göre daha güçlü olduğunun farkında. Müşterilerine net bir logo ifadesiyle; markanın amacını, sattığı ürünleri ve imajını gösterebiliyor. Bir logonun oluşturduğu simge, yazı, font seçimi logonun hikayesine anlam katar. 

Hib Tasarım Ajansı’nın size sunduğu logo imajı farkı;

 • Minimalist bir bakış açısı
 • Markayı en iyi şekilde anlatan çizim
 • Amblem ile marka ismi uyumu
 • Keskin, net ve akılda kalıcı font seçimi
 • Grafik ve font kombinasyonu
 • Sosyal medya, web site ve matbaa alanında rahatlıkla kullanacağınız tasarım
 • Marka isteğine göre altın oran
 • Benzersiz çalışma
 • Hızlı reaksiyon, Mock-up ile logonun sosyal ortamlarda nasıl göründüğünün kanıtı
 • Marka hikayesiyle uygun renk seçimi

Tüm logo çalışmalarını grafik tasarımcı ekip arkadaşlarımız ile beraber yönetiyoruz. Her logonun mutlaka bir hikayesini oluşturuyor ve ona adeta hayat yüklüyoruz. 

Sosyal Medya Grafik Tasarım Çalışmaları

Sosyal medya, hem marka sahiplerinin ürünlerini sosyal ortamda gözetilmesi hem de firma bilinirliğini artırmak için harika bir ortam. Bu yüzden insanların direkt olarak etkileşime girmesi için benzersiz video ve fotoğraflar üretiyoruz. 

Sosyal bir ortamda tasarımsal yaratıcılık sayesinde marka ve firma saygısını kazanmayı misyon olarak benimsedik. Sosyal medya alanında en çok tasarım yaptığımız 4 alan şöyle;

Facebook: Facebook için gönderi, kapak profilinin yanında reklam çalışmaları için de grafik oluşturuyoruz. Firmanın tüm reklam optimizasyonunu yapıp etkin bir şekilde görsel ya da video hazırlayıp kurulumunu yapıyoruz. Facebook platformuna uygun videolar ya da animasyonlar hazırlayarak marka bilinirliğini artırıyoruz. 

Pinterest: Pinterest için özel bir boyutta hedef kitlenizi profilinize, alışveriş sitesine ya da e-ticaret sitesine yönlendirmek için dönüşümlü tasarımlar hazırlıyoruz. Pinterest grafik tasarım çalışmalarında öncelik infografik tasarımla öncelik tanımak.

Bunun yanı sıra marka, firma sadece pinterest üzerinden çalışmalar yürütüyorsa; kendilerine özel logo tasarımı da yapıyoruz.

Instagram: Grafik tasarımdan en çok hizmet verdiğimiz alanın başında geliyor. Fotoğraf paylaşım yeri olan instagram için şu çözümleri üretiyoruz:

 • Post ve hikaye paylaşımı
 • instashop için tasarımlar
 • Fotoğraflara estetiklik kazandırma
 • Video ve animasyon yerleştirmeleri

Fotoğraf düzenleme ile instagram alışveriş özelliğinden maksimum seviyede yararlanma imkanınız bulunuyor. Ayrıca her platform için bayram, özel günlerde tasarımlar yapıyoruz. Markaları müşteri ile yakınlaştırıyoruz.

Linkedin: Kurumsal kimliğe yakından önem veren müşterilerimiz için Linkedin aracılığıyla kurumsal yapıda video, grafik ve infografik oluşturuyoruz. Tüm çalışmalarda marka itibarı en üst planda tutuluyor. Photoshop penceresinden geçen her fotoğrafın yatırımcı çekme amacı içerisinde olduğunun farkındayız.

Linkedin için ayrıca özel motivasyon fotoğrafları ve videoları da hazırlıyoruz. 

Web Alanında Grafik İyileştirmeleri

Arama motorları dekube olmayan ürünlere daha az yer verdiği bilinen bir gerçek. E-ticaret sitesinde yer alan tüm ürünlerin arka planını siliyor, algoritmanın sevdiği tasarımsal iyileştirmeleri yapıyoruz. 

İnternet sitenizde daha iyi fotoğraflar, çizimler, animasyon ya da videolar görmek sizin de hakkınız. Web site üzerinde hizmet sağladığımız tasarımsal dokunuş çalışmaları:

 1. Banner hazırlama
 2. Müşteri iletişimi kurmak için kreatif bakış açısı
 3. Daha az yazı, daha iyi mesaj ve net bir ifade için özel reklam tasarımları
 4. Kurumsal kimliğinizi oluşturma
 5. Yüzlerce ulusal / uluslararası tasarım örneği inceleme; rakip taraması yapma
 6. Web tasarım uzman ekibi le birlikte çalışan grafik tasarım uzman ekibe sahiplik

Tüm çalışmalar benzersizlik taşıyor. 2009 yılından bugüne kadar yüzlerce web sitenin grafik çözümleri benzersiz şekilde yapıldı. Web alanında grafik tasarım hizmeti; reklamları da kapsamaktadır. Google reklamları, Google benim işletmem ya da Google alışveriş türevlerinin hepsinde grafik çalışmaları sergiliyoruz.

İnternet sitesinde fizibilite çalışmaları sonrasında tasarımsal çözümler üretilir. En sonunda geri dönüşün ne durumda olduğu tespit edilmesi için vaka analizleri incelenir. Google Analytics ve Yandex Metrica en büyük yardımcılarımızdır. 

Photoshop yardımı ile yaptığımız çizim, tasarımlar müşteri web sitesine entegre ettikten sonra da çalışmalarımız devam eder. Kullanıcının tıklama oranını izlemek grafiğin dönüşüm sağlayıp sağlamadığını anlamamızda bize yardımcı olur. 

Grafik Tasarım Hib Ajansı Farkı

Sosyal medya çalışmaları, web sitesi fotoğrafları ya da e-ticaret için etkileyici görseller hazırlayarak müşteri markasını güçlendirme amacındayız. Müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor. Bir tasarım bittikten sonra direkt olarak yayına almıyor marka ile irtibata geçerek fikir alışverişi yapıyoruz.

Fikir birliği sonrası aylık, yıllık paylaşım planları yaparak grafik alanında net kazanımlar elde etme amacındayız. Üretime dayalı bir tasarım anlayışımız olduğundan bir ürün ya da özel bir gün için farklı konseptlerde tasarımlar da üretmekteyiz.

E-ticaret siteleri için etkileyici bannerler hazırlayarak hedef kitleyi harekete dönüştürme amacı içerisindeyiz. Bu sayede web sitesi trafiğini kazanca dönüştürüyoruz.

E-posta bülten tasarımı oluşturuyor ve haftalık, aylık posta güncellemelerinde bir kılavuz oluşturuyoruz. Hem e-ticaret hem de kurumsal web sitelerine grafik alanında şölen yaşatıyoruz. Temel olarak Hib Ajansını grafik tasarımda rakiplerin önünde kılan öncü nedenler şöyle:

 • Kreatif bakış açısı ile hazırlanmış görseller
 • Eşsiz logo tasarımı
 • Kurumsal kimlik için tasarımlar
 • Sosyal medya için kullanıcıyı harekete geçirecek görseller
 • E-ticaret siteleri için özel ürün tasarımları
 • Özel günlerde WhatsApp, instagram ya da diğer platformlarda paylaşmalık fotoğraf ve videolar
 • Kısa animasyon, Youtube, instagram içerikleri

Bunların hepsi grafik tasarım programlarının profesyonel bir şekilde kullanılmasından ortaya çıkıyor. Adobe ya da farklı bir programa tam hakimiyet ile benimsediğimiz yaklaşımlar muhteşem görseller şekil alıyor. 

Ücretsiz Danışmanlık